Hakkımızda

DRAPP Tekstil güncel renk, doku ve desenleri yakından takip eder ve Türk tüketicisine yenilikleri ve moda trendleri ilk olarak sunmayı hedefler. "Satış Profesyonelleri İle Mobil Ofis" anlayışını geliştiren DRAPP Tekstil, bu sayede müşterinin güncel isteklerini tespit ederek piyasanın nabzını tutmakta ve Keten, Saten, Kadife gibi en çok talep edilen kumaş çeşitlerinde de sayısız desen ve renk sunarak iddiasını sürdürmektedir.

 

Bu yüzden içmimar ve tasarımcılara, mekân tasarımının en önemli unsurlarından biri olan kumaş ve perde seçimlerinde, mobilya firmalarının yeni koltuk modellerinde kullanacakları kumaş tercihlerinde DRAPP TEKSTİL kumaşlarına bir göz atmalarını öneririz.

 

DRAPP TEKSTİL, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan kuvvetli satış pazarlama prensibiyle, kalite ve seçkinliği ön planda, sıradanlıktan uzak tercihlerin ilk akla gelen markası olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

 

Vizyonumuz ;

 

Temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşacağımız uzun süreli başarı ve müşteri memnuniyetidir. Sürdürülebilir değer yaratmak için, Güçlü, Güvenilir bir marka olup her konuda müşterilerimize fayda sağlayıp, Etik ve Sorumlu davranıp değerlerimizi ve ilkelerimizi, Müşterilerimizin istekleri ve ürünlerimiz ile entegre edip hayata geçirebilmektir.

 

Misyonumuz;

 

Temel değerlerimizi yenilikçilik, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı ile birleştirerek Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, müşterilerimizin yaşam alanlarını vazgeçilmez hale getirmek.

Drapp Tekstil
Bilişim sektöründe web çözümleri, internet ve güvenlik sistemleri konularında faaliyet gösteren şirketimiz bilgi çağına tam olarak adapte olamamış toplumumuzu sunmuş olduğumuz profesyonel ve pratik çözümler sayesinde verimli,etkin ve modern bir yapıya kavuşturmaktadır.
Modern Kumaşlar
Klasik Kumaşlar
Drapp Tekstil Modern tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor.
Tüm Haberler
Sanayi Caddesi No:47 Y.Dudullu - Ümraniye / İstanbul